Widzialna Ręka Trójmiasto

Widzialna Ręka Trójmiasto to grupa, która działa na Facebooku. Jej celem jest zrzeszenie i połączenie osób potrzebujących pomocy oraz gotowych ją zaoferować na terenie Trójmiasta. 

Grupa została założona w piątek, 13 marca 2020, wieczorem, i wcale nie była to pechowa data, bo do niedzieli wieczorem grupa liczyła już 6 tysięcy osób, a aktualnie jest ich prawie 20 tysięcy. Ta liczba wciąż rośnie. 

W tym czasie zorganizowaliśmy już dwie zrzutki pomocowe, w tym pomoc w dostarczaniu posiłków pracownikom szpitali. Jesteśmy w trakcie realizacji projektu Zakupy dla Seniorów.

Widzialna Ręka Trójmiasto

Facebook

Czekamy na Ciebie

Chcesz pomagać lub potrzebujesz pomocy albo po prostu chcesz zobaczyć, jak działamy? Dołącz do grupy Widzialna Ręka Trójmiasto, obserwuj nasz fan page.

Tak, słucham?

Fundacja "Mały Bohater"

Fundacja „Mały Bohater” prowadzi infolinię pod nazwą „Tak, słucham”? To telefon dla osób, które niekoniecznie potrzebują pomocy psychologicznej, a zwyczajnie chcą się wygadać, bo nie mają komu. Jeśli głupio Ci zadzwonić po poradę psychologiczną – zadzwoń po prostu pogadać. Na pewno zostaniesz wysłuchany!
Przewiń do góry