Wydrukuj ogłoszenia

Pobierz materiały

Poniżej znajdziesz zestaw ogłoszeń, plakatów i ulotek, które możesz wydrukować i rozwiesić w swojej okolicy, aby poinformować o możliwości otrzymania pomocy tych, którzy nie korzystają z Internetu.

Logo

Logo

Identyfikacja wizualna

Pobierz logo Dobronoszy w paczce ZIP. Dostępne są różne warianty do różnych zastosowań i na różne tła.

Rozwieś w okolicy

Plakat lub ulotka

Tę wersję ogłoszenia możesz wydrukować i rozwiesić jako plakat tam, gdzie wersja ze zrywkami by się nie sprawdziła. Możesz też wydrukować kilka egzemplarzy na jednej stronie w mniejszym formacie jako ulotki. Zostaw je tam, gdzie można spotkać osoby potrzebujące lub członków ich rodzin, np. w ośrodkach zdrowia, aptekach (zapytaj o pozwolenie).

Pomoc dla Seniorów

Informacja dla sąsiadów

Dla Sąsiadów

Zaoferuj pomoc

Wywieś ogłoszenie na swoich drzwiach wejściowych, na tablicy na klatce schodowej, czy w windzie. Dzięki temu możesz dotrzeć do tych, którzy mieszkają najbliżej.

Dla Sąsiadów

Mała ulotka

Rozłóż kilka sztuk ulotek tam, gdzie przechodzą Twoi sąsiedzi, np. przy skrzynkach na listy lub na tablicy ogłoszeń. Zostaw kontakt do siebie.

Informacja dla sąsiadów

Podziękowanie dla bohaterów

Podziękowanie

Jesteście bohaterami!

W ten symboliczny sposób chcemy podziękować Wam za pomoc i udział w naszej akcji. Możesz pobrać i wydrukować sobie plakat, aby cieszył on Twoje oczy i przypominał Ci o tym, jak ważny jesteś dla osób, którym pomagamy.

Zakupy dla Seniorów

Regulamin programu

Żeby wszystko funkcjonowało poprawnie, nasza akcja ma regulamin, który możesz pobrać, klikając na przycisk poniżej.

Pomoc dla Seniorów

Przewiń do góry